Predajca, technik Casio

AutoTel Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
27.10.2014
330 - 700 EUR/mesiac, plat závisí hlavne na výkonovej zložke, strop je neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj a rýchloservis značkových výrobkov CASIO, samostatné objednávanie tovaru, kompletná logistika na predajni

pozícia stvorená pre samostatne mysliaceho a pracujúceho človeka, priamy podiel na dosiahnutom zisku, posilnujeme kolektív v predajniach Vajnorská a v Shopping Palace.

Profesné životopisy so žiadosťami s popisom predajca CASIO len na
E-mail:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

komunikatívnosť
minimálne užívateľská znalosť sortimentu
po ZVS
bezúhonnosť
ochota pracovať podľa firemných predpisov
schopnost samostatného jednania v rámci pravidiel firmy i voči obchodným partnerom

Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa 29-rokov prevádzkovaním exkluzívnej siete oficiálnych predajní Casio G-FACTORY, hodinárskych služieb a v neposlednom rade prevádzkujeme v Bratislave najväčšiu predajňu hodín a hodiniek na Slovensku, Dom hodín MAX

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1901159  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 330 - 700 EUR/mesiac, plat závisí hlavne na výkonovej zložke, strop je neobmedzený