Marketingový manažér

AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o.

Miesto práce
Ul. Pod Strážou 3, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
➢preverovanie možnosti trhu, prieskumy trhu, vyhodnocovanie spokojnosti zákazníkov
➢návrhy marketingovej stratégie a marketingového rozpočtu spoločnosti
➢iniciatívne návrhy vedúce k zlepšovaniu pozície spoločnosti na trhu
➢preverovanie konkurenčnej pozície spoločnosti na trhu
➢iniciatívne návrhy vedúce k plneniu vízie spoločnosti a príslušných marketingových a obchodných cieľov
➢tvorba stratégie marketingových nástrojov (produktová stratégia, cenová stratégia, distribučná stratégia, komunikačná stratégia)
➢merchandising maloobchodných predajní (dizajn predajní zameraný na podporu predaja)
➢iniciatívne návrhy zabezpečujúce interné a externé PR
➢príprava a zabezpečenie podujatí marketingového charakteru a odborných školení pre zamestnancov
➢komunikácia s reklamnými a mediálnymi agentúrami, správcom internetovej stránky firmy
➢zabezpečenie inzercie, propagačných materiálov a reklamných (darčekových) predmetov
➢návrhy a realizácia aktivít podpory predaja (maloobchodných, veľkoobchodných)
➢príprava a realizácia náboru a výber nových zamestnancov spoločnosti
➢príprava a realizácia adaptačných procesov nových zamestnancov, zabezpečenie rozvoja a rastu zamestnancov spoločnosti
➢spolupráca pri motivácii a hodnotení zamestnancov spoločnosti, vytváranie vhodnej podnikovej kultúry v súvislosti so stanovenou stratégiou spoločnosti (interný marketing)
➢koordinácia fungovania a vývoja elektronického obchodu (elektronický katalóg a e-shop)

Výhody:
➢kreatívna práca v prosperujúcej spoločnosti v oblasti AUTOMOTIVE
➢samostatnosť a priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
➢uplatnenie manažérskych zručností
➢pravidelné vzdelávanie
➢firemné benefity

Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom zašlite na e-mail adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

3

➢vysokoškolské vzdelanie v oblasti manažmentu, marketingu alebo PR
➢manažérske schopnosti a schopnosti zabezpečiť manažment projektov
➢znalosť princípov marketingových metód a obchodného jednania
➢obecný ekonomický a právny prehľad
➢dobrá užívateľská znalosť PC
➢prax v riadení motorového vozidla skupiny B
➢dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
➢vysoká úroveň jednania a vystupovania

Predaj značkových náhradných dielov pre všetky typy osobných automobilov, motocykle a pre automobilový šport.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2204724  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou