Referent nákupu a predaja

AUTOSÚČIASTKY IMPORT - EXPORT, s.r.o.

Miesto práce
Timravy 31, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny kontakt s dodávateľmi a odberateľmi v oblasti nákupu a predaja
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a ich realizácia
• Kompletná starostlivosť o existujúcich i nových zákazníkov prostredníctvom osobnej, telefonickej a emailovej komunikácie
• Podpora predaja – online a offline marketing
• Administratívne činnosti (emailová komunikácia, príprava podkladov k fakturácii...)
• Zabezpečovanie plynulej spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti

• Systematické a pravidelné sebavzdelávanie za účelom zlepšovania kvality práce a profesijného rastu.

Zaujímavé platobné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu, služobný mobil

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list a stručný životopis posielajte na:
[email protected] (do predmetu prosíme uviesť Profesia -referent nákupu a predaja)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Zodpovednosť
• Pracovitosť
• Komunikatívnosť
• Kreativita
• Túžba učiť sa a rásť
Technické znalosti z oblasti automechaniky sú výhodou.
Znalosť ruského, maďarského alebo poľského jazyka sú výhodou.

Spoločnosť AUTOSÚČIASTKY IMPORT–EXPORT s.r.o. je jednou z vedúcich veľkoobchodných spoločností na trhu s náhradnými dielmi pre osobné, úžitkové a nákladné automobily, autobusy a traktory. Počas viac ako 20-ročného pôsobenia na trhu si firma Autosúčiastky Import Export vybudovala širokú sieť spokojných zákazníkov v strednej a východnej Európe. Náš sortiment tvorí viac ako 120.000 položiek. Dlhodobú spokojnosť zákazníkov dosahujeme poskytovaním širokej ponuky automobilových náhradných dielov, vysokej kvality a priaznivej ceny. Našim cieľom je vytvárať a rozvíjať dlhodobú obchodnú spoluprácu prospešnú pre všetky zúčastnené strany. Snahou spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný servis v oblasti náhradných dielov, príslušenstva a autokozmetiky. Pre našich obchodných partnerov vieme zabezpečiť aj individuálnu výrobu ND z východnej Ázie a južnej Ameriky. Dodržanie vysokého štandardu kvality a dobrá cena sú samozrejmosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2910857  Dátum zverejnenia: 27.1.2017