Prijímací technik

AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovská cesta 69, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
15.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do pracovného pomeru:
Prijímací technik (servisný poradca) s odbornou praxou pre autorizovaný servis SEAT, ŠKODA.

Platové podmienky a termín nástupu dohodou pri osobnom pohovore. Zamestnanecké benefity formou poskytnutia nízko úročných pôžičiek prostredníctvom renomovanej koncernovej finančnej spoločnosti, ktorá spolupracuje pri predaji áut našich značiek, poskytnutie zamestnaneckej zľavy pre opravu vlastného vozidla a iné.

Životopis, motivačný list ako aj žiadosť so súhlasom s osobnými údajmi prosíme zasielajte elektronicky e-mailom.

Uchádzač, ktorý nám nezašle svoj súhlas s osobnými údajmi nebude akceptovaný v rámci prvého výberového konania.

Prvé výberové konanie bude prebiehať na základe zaslaných životopisov v priebehu 5. kalendárneho týždňa. Následne na to bude prebiehať druhé kolo formou osobného pohovoru.

Pre viac informácií prosím kontaktujte naše personálne oddelenie a to len v pracovných dňoch od 9:00 hod. do 13:00 hod. na tel. čísle: 0903-434620, kontaktná osoba: p. Vozárová, personalista.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odborná prax pri riešení opráv automobilov

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Odborná prax a technická zdatnosť pri riešení opráv automobilov, riadenie pracovníkov servisu, komunikatívnosť, schopnosť riešiť sťažnosti a reklamácie zákazníkov, schopnosť samostatne riešiť zadané úlohy. Výhodou je prax v danej pozícii v autorizovanom servise hociktorej značky áut.

Autorizovaný predaj vozidiel zn. SEAT, NISSAN
Autorizovaný servis vozidiel zn. SEAT, NISSAN a ŠKODA
Medzinárodná kamiónová preprava áut
Predaj PHM a tovarov prostredníctvom ČS OMV

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2117550  Dátum zverejnenia: 20.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky pri osobnom pohovore.