Inštruktor autoškoly

AUTOŠKOLA L-GROUP s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 26, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praktická výučba vedenia motorového vozidla uchádzačov o vodičské oprávnenie skupiny B.

Adekvátne odmeňovanie, príjemný kolektív, priateľské prostredie, flexibilná pracovná doba.

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected] spolu so súhlasom k spracovaniu a uchovaniu osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Platné inštruktorské oprávnenie pre skupinu B, inštruktorská prax, zodpovednosť, organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie.

AUTOŠKOLA L-GROUP pôsobiaca v mestskej časti Bratislava–Ružinov ponúka svojim uchádzačom možnosť získať vodičské oprávnenie skupiny B už od roku 2009. Pri výučbe uplatňuje dlhoročné skúsenosti získavané od roku 1991. Okrem kurzov vodičského oprávnenia skupiny B ponúka taktiež kondičné jazdy, doškoľovacie kurzy a školenia vodičov referentov.
ID: 3042522  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou