Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Mechanik výmien a opráv autoskiel

AUTOSKLO H&D, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 93, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.05.2022
1 400 EUR/mesiacmesačný bonus pri prekročení plánu, 13. plat, 14. plat v prípade dosiahnutia plánovaného HV

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena a oprava autoskiel

- príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív :)

- mesačný bonus pri prekročení plánu
- 13. plat
- 14. plat v prípade dosiahnutia plánovaného HV

Informácie o výberovom konaní

Prax nie je potrebná, uchádzača zaučíme.

V prípade záujmu neposielajte životopis, kontaktujte priamo vedúceho prevádzky - p. Danišovič 0903 716 613 v pracovných dňoch 09 00 - 16 00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť, trpezlivosť, samostatnosť, zmysel pre detail, ochota a chuť pracovať

Spoločnosť AUTOSKLO H&D, spol. s r.o. Bratislava je centrálou siete partnerov AUTOSKLO H&D, ktorá má zastúpenie v 30-tich lokalitách na území SR.

V oblasti výmeny a predaja automobilových skiel pracujeme vuiac ako 30 rokov a sme lídrom na trhu. Sme zmluvným partnerom všetkých poisťovní a pre klienta zabezpečujeme nadštandardný kompletný servis v oblasti služieb spojených s výmenou a opravou skla.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2224349  Dátum zverejnenia: 22.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac