Automechanik

MADANARI CLIENTS s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska, 2683/28C, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava a údržba osobných a nákladných vozidiel všetkých značiek, práca s diagnostikou, pneuservis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť pri určovaní závad a pri práci, zručnosť v danom odbore, zodpovednosť, flexibilnosť, príjemné vystupovanie pred zákazníkom

Sme autoservis s viac než 16 ročnými skúsenosťami s opravami osobných a nákladných motorových vozidiel. Autocentrum Vašek zriadil špeciálne služby, ktoré zahŕňajú ich opravy, údržbu, klampiarske práce, lakovanie, starostlivosť o klimatizáciu, ručnú autoumyváreň vrátane dezinfekcie plôch nákladných áut.

Naši zákazníci nám plne dôverujú s vedomím, že všetci naši technici sú plne kvalifikovaní a poskytujúci mimoriadne profesionálne a spoľahlivé autoservisné služby. Naše konkurencie schopné ceny, odhodlanie a kvalita služieb nám vybudovala zákaznícku základňu, ktorá rastie od úspechu k úspechu.

Náš autoservis v Novom Meste nad Váhom je plne vybavený najnovšími zariadeniami. Náš najnovší diagnostický softvér pokrýva široké spektrum vozidiel z celého Trenčianskeho kraja.

Naše servisné zázemie a technické znalosti zahŕňajú dôkladné pochopenie využitie a prevádzku všetkých zariadení, ktoré sú schopné testovať všetky typy vozidiel, nájsť riešenia pri zložitých mechanických problémoch vrátane bezplatných odhadov nákladov na opravy.

Stručný popis autoservisných prác, ktoré ponúkame v našom AUTOSERVISE:
.Vykonanie diagnostiky
•Všeobecný servis
•Opravy vozidiel
•Priprava vozidel na STK a EK
.Vykonanie STK a EK
•Klampiarske práce
•Lakovňa
•Brzdy
•Tlmiče a pruženie
•Výfukové systémy
•Batérie
•Pneuservis
•Mazanie
•Zadarmo poistné odhady
•Zisťovanie rozsahu poškodenia

V pripade otázok nás neváhajte kontaktovať
[email protected]
konateľ Martin Vašek - 0908 767 292
Alena Papierniková - 0905 640 810

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2538135  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou