Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik

Autoservis Jurík

Miesto práce
Balkánska 302/7, Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisné prehliadky
- nastavovanie, oprava a výmena komponentov vozidiel (mimo karosárskych)
- demontáž/montáž motorov, prevodoviek
- diagnostika porúch
- vykonávanie záručných a pozáručných opráv

- práca v úspešnej rastúcej rodinnej firme
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- prístup k informáciám o technických novinkách
- pravidelné odborné vzdelávanie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- práca v modernom, klimatizovanom servise
- zabezpečenie stravy na pracovisku alebo cez stravné lístky
- občerstvenie na pracovisku
- možnosť 13-teho platu

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý možno má skúsenosti, možno nie. Zaškolíme, naučíme, pracujeme ako tím. Skvelé pracovné podmienky. Pracujeme ako rodinná firma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- technické znalosti a zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie
- orientácia na riešenie potrieb zákazníka
- tímový hráč

AUTOSERVIS JURÍK vznikol v roku 2000. O požiadavky a priania našich zákazníkov sa profesionálne staráme už viac ako 21 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2578506  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac