Prijímací technik poistných udalosti PDR opráv áut

AutoPreliačiny s.r.o.

Miesto práce
Košická 28, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 013 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-otváranie a uzatváranie zákaziek

-komplexné zastrešenie riešenia poistných udalostí

-komunikácia so zákazníkom, poisťovňami, subdodávateľmi, servismi (osobná, telefonická, mailová)

-plánovanie opráv na pobočke a v rámci celého Slovenska - komunikácia s PDR technikmi a zmluvnými servismi

-čítanie rozpočtov - znalosť programu audatex (veľkou výhodou)

-komunikácia s účtovníkom a evidencia podkladov k DPH, pre účtovníctvo,
evidencia pohľadávok, archivácia servisných zákaziek

-vystavovanie faktúr v programe KROS, kontrola správnosti faktúr, evidovanie došlých a vystavených faktúr, zapisovanie úhrad, pokladňa

-urgovanie nezaplatených pohľadávok, pri poistných udalostiach

-podpora nadriadeného v administratívnych a organizačných záležitostiach.

-vybavovať firemnú korešpondenciu, emaily a telefonáty.

-zabezpečovať služobné cesty a ubytovanie po Slovensku pre technikov firmy.

  • práca v spoločnosti ktorá sa už 17 rokov špecializuje na prácu PDR opravy karosérií automobilov
  • práca v skvelom tíme a modernom prostredí
  • možnosť rastu, rozvíjanie a realizácia svojich návrhov
  • cestovanie po Slovensku počas sezóny (príležitostné)
  • exkluzivita služby- inovatívny prístup opráv

Informácie o výberovom konaní

Vhodných uchádzačov pre túto pozíciu budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý
Príprava podkladov pre účtovníctvo - Mierne pokročilý
Poistné udalosti - Pokročilý
Tvorba a kontrola Faktúr - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Etika, zodpovednosť, sebareflexia, organizovanosť, samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, pružnosť pre zmeny, plánovanie práce, kontakt so zákazníkmi, motivácia, snaha, tímová práca, férové vzťahy.

Špecializujeme sa na PDR opravu áut od roku 2007 pomocou PDR technológie, ktorá nám umožňuje efektívne odstrániť preliačiny bez poškodenia laku, a tak zachovať hodnotu vozidla. Naše služby ponúkame na pobočkách v Košiciach, Prešove, ako aj v zmluvných servisoch celej SR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4797869  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 013 EUR/mesiac