Junior automechanik

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 32, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupná mzda dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel pred predajom:
- Vedenie evidencie došlých vozidiel a ich dôkladná kontrola pri príjme na prípadné poškodenia
- Kontrola a nastavenie funkčnosti prístrojov a zariadení vozidla
- Úprava hladiny kvapalín, tlaku pneumatík, nastavenie svetiel a ostatné úkony podľa postupov výrobcu
- Montáž príslušenstva: EČV, ozdobné lišty, strešné nosiče, zásterky a ostatné podľa zručnosti uchádzača.
- Prezúvanie vozidiel a pneuservis – okrajovo
Práca na 2 zmeny: od 7:30 do 15:00 týždeň, druhý týždeň od 15:00 do 23:00, 1x za 5 týždňov sobota od 08:00 do 13:00.

- práca v rastúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť absolvovať školiací program a stať sa mechanikom - špecialistom
- príplatok za plnú dochádzku a kladnú výstupnú kvalitu

Chcete mať možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojej mzdy? Máte radi dobrý pocit z dobre vykonanej práce? Hľadáme nového člena do tímu našich mechanikov. Tešíme sa na človeka, ktorý si chce zvyšovať svoje schopnosti pravidelnými školeniami. Ponúkame zodpovednú prácu a výsledky sú adekvátne odmenené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je určená najmä pre absolventov – vyučených automechanikov, vhodná je ale aj pre pracovníkov bez príslušného vzdelania. Rovnako vhodná je pozícia aj pre človeka pracujúceho v pneuservise, ktorý chce rozšíriť svoje zručnosti.
Pozícia tvorí štart do práce automechanika, keď postupne bude zaškolený do zložitejších prác pod dozorom staršieho mechanika.
Odmena z troch zložiek: základ, osobné ohodnotenie a výkonová zložka - možnosť zásadne ovplyvniť výšku odmeny.

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2817292  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda dohodou