Junior automechanik

Autopolis, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 32, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
nástupná mzda dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel pred predajom:
- Vedenie evidencie došlých vozidiel a ich dôkladná kontrola pri príjme na prípadné poškodenia
- Kontrola a nastavenie funkčnosti prístrojov a zariadení vozidla
- Úprava hladiny kvapalín, tlaku pneumatík, nastavenie svetiel a ostatné úkony podľa postupov výrobcu
- Montáž príslušenstva: EČV, ozdobné lišty, strešné nosiče, zásterky a ostatné podľa zručnosti uchádzača.
- Prezúvanie vozidiel: pneuservis – okrajovo
Práca na 2 zmeny: od 7:30 do 15:00 týždeň, druhý týždeň od 15:00 do 23:00, 1x za 5 týždňov sobota od 08:00 do 13:00.
Príplatky za sobotu, nadčasy, dobrú dochádzku a kladnú výstupnú kvalitu.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť absolvovať školiaci program v našej spoločnosti a následne sa stať plnohodnotným členom tímu mechanikov

Ak spĺňate naše požiadavky, zašlite nám prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je určená najmä pre absolventov – vyučených automechanikov, vhodná je ale aj pre pracovníkov bez príslušného vzdelania. Rovnako vhodná je pozícia aj pre človeka pracujúceho v pneuservise, ktorý chce rozšíriť svoje zručnosti.
Pozícia tvorí štart do práce automechanika, keď postupne bude zaškolený do zložitejších prác pod dozorom staršieho mechanika.
Odmena z troch zložiek: základ, osobné ohodnotenie a výkonová zložka - možnosť zásadne ovplyvniť výšku odmeny.

Hlavnou náplňou činnosti firmy je predaj nových motorových vozidiel, náhradných dielov, príslušenstva a poskytovanie kompletného záručného a pozáručného servisu vozidiel značiek HYUNDAI a FORD a zároveň aj kúpa a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky. Základnými princípmi našej spoločnosti sú serióznosť, individuálny prístup a vysoká profesionalita.
V súčasnosti je naša spoločnosť na popredných miestach v oblasti predaja vozidiel na Slovensku. AUTOPOLIS má najväčší showroom HYUNDAI na Slovensku, a to na Panónskej ceste 32 v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOPOLIS, s.r.o.
Panónska cesta 32
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Nemečková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817292   Dátum zverejnenia: 18.11.2016