Asistentka servisu

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 32, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na oddelení príjem opráv:
- Privítanie zákazníkov, zistenie potrieb zákazníka, usmernenie k správnemu prijímaciemu technikovi
- Objednávanie - plánovanie vozidiel do servisu.
- Plánovanie umývania po servise
- Správa emailovej komunikácie a vytváranie požiadaviek v elektronickom systéme
- Zapisovanie zápisníc z pravidelných porád
- Starostlivosť o archiváciu faktúr
- Evidencia a objednávanie pracovného oblečenia pre zamestnancov servisu
- Vybavovanie telefonátov, prepájanie a preberanie hovorov v servise
- V sezóne prezúvania vozidiel denná príprava zoznamu pre sklad: uskladnené pneumatiky na vyskladnenie
- pracovná doba: pondelok - piatok 9,30 - 18,00 hod.

- práca v úspešne rastúcej slovenskej spoločnosti
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť osobného rastu
- zamestnanecké ceny v servise

Na túto náročnú a často stresovú prácu hľadáme dynamickú osobnosť, ochotnú učiť sa nové veci, ktorá by bola pravou rukou a podporou tímu nášho servisu.
Technické vzdelanie je výhodou - nie však podmienkou.
Kontaktovať budeme len uchádzačov najlepšie spĺňajúcich požadované kritériá. Prosíme zaslať životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné zručnosti
- výborné organizačné zručnosti
- precíznosť
- vysoká flexibilita a pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci
- kolegialita a tímovosť

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2500310  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900€ brutto