Vedúci prevádzky / Prijímací technik

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Objednávanie úkonov a komunikácia so subdodávateľmi (lak,
odťah, STK...)
• Denná kontrola dodaných dielov a stavu jednotlivých zákaziek
• Pultový predaj ND
• Prijímanie zákazníkov (vozidiel) do servisu
• Odovzdávanie vozidiel zákazníkom zo servisu, spolu s konzultáciu vykonaných a budúcich prác
• Kompletizuje zákazky (zadáva vykonané práce a vykonáva administratívne úkony s tým spojené)
• Plánuje opravy, objednáva zákazníkov do servisu
• Selektovanie náhradných dielov a ich objednávanie
• Pripravuje ponuky a komunikuje ich so zákazníkmi
• Zadeľovanie práce mechanikom
• Riešenie garancií
• Dodržiavanie interných procesov, ich doplnenie a zavádzanie do
praxe
• Definovanie plánov pre svojich podriadených na základe cieľov
stanovených vedením spoločnosti
• Organizovanie dielne
• Organizovanie príjmu opráv
• Organizovanie predaja
• Riešenie sťažností, komplikovaných zákazníkov

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť sa realizovať
- zodpovedajúce ohodnotenie vyhodnotené mesačne, na základe plnenia
pridelených cieľov

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou. V prípade záujmu o danú pozíciu zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, zodpovednosť a profesionálne vystupovanie
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- výborné komunikačné zručnosti
- organizačné schopnosti
- skúsenosť s riadením ľudí, aspoň 2 roky, vedieť riadiť tím cca 9 ľudí
- znalosť nemčiny, alebo angličtiny na komunikačnej úrovni
- orientácia v automobilovom priemysle
- prax v nami predávaných značkách - výhodou

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1959694  Dátum zverejnenia: 17.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou