Obchodný zástupca Fleet centra/Manažér požičovne

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné poradenstvo v oblasti prevádzkovania vozového parku
- aktívna práca s novými partnermi
- predaj produktov Fleet centra – nové vozidlá, servisné služby, požičovňa vozidiel
- udržiavanie vzťahov a pravideľný kontakt s existujúcimi obchodnými partnermi, získavanie nových partnerov
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb
- vypracovávanie ponúk
- administratívna činnosť spojená s predajom
- zodpovednosť za plnenie plánu
- dodržiavanie interných predpisov a noriem spoločnosti

- lukratívne platové ohodnotenie
- služobný automobil aj na súkromné účely
- možnosť odborného vzdelávania
- možnosť sebarealizácie
- stabilné pracovné prostredie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš motivačný list a životopis v slovenskom jazyku.
Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požiadavky pracovnej pozície.
Ďakujeme. Tešíme sa na stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomicke, technické výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- presvedčenie o kvalite značiek predávaných produktov
- ochota pracovať, osobné nasadenie a nadšenie pre danú prácu
- empatia, schopnosť naladiť sa na potreby a špecifiká zákazníka
- výborné komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- asertívne správanie
- cieľavedomosť
- odolnosť voči stresu
- schopnosť sebamotivácie
- flexibilita
- lojalita
- anglický, nemecký alebo maďarský jazyk aktívne je výhodou
- požadovaná prax: predajná činnosť; požičovňa, skúsenosť v rámci automobilového priemyslu je výhodou

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1834921  Dátum zverejnenia: 13.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou