Autoklampiar

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska 32, 851 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1600 EUR/mesiac, podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Fyzické prevzatie vozidla do opravy od servisného poradcu, kontrola stavu vozidla s podkladmi k oprave (kalkulácia, obhliadka, odsúhlasenie zákazníkom)
- Opravy poškodených karosérii
- Výmena čelných, aj ostatných skiel vozidla
- V primeranom rozsahu výmena mechanických častí vozidla súvisiacich s opravou karosérie
- Príprava vozidla pred lakovaním
- Kontrola vozidla po lakovaní, upozornenie na zistené nedostatky
- Poradenstvo pri obhliadkach a doobhliadkach vozidiel v súvislosti s poistnými udalosťami
- Príprava vozidla na odovzdanie po oprave (kontrola funkčnosti jednotlivých častí a kontrola správnosti vykonanej opravy)

- možnosť pracovať v autorizovanom servise
- možnosť zúčastňovať sa školení importéra
- odmena podľa kvality práce a výkonu
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- výkonnostná zložka mzdy vyhodnocovaná každý mesiac

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

- schopný vykonávať činnosti uvedené v náplni práce
- chuť pracovať
- zodpovedný prístup
- prax je výhodou

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1660072  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1600 EUR/mesiac, podľa výkonu