Telefonista

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska 32, 851 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zisťovanie zákazníckej spokojnosti (predaj, servis)
- ponuka našich servisných služieb a objednávanie zákazníkov
- práca s databázami
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- pravidelný reporting vedeniu

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, aktuálne jednej z držiteľov ocenenia Najlepší díler v Európe 2013 (Hyundai Motors Europe)
- možnosť profesionálneho rastu a sebarozvoja

Hľadáme aktívneho a dynamického telefonistu/telefonistku, ktorý má rád komunikáciu s ľuďmi.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem o spoluprácu, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné schopnosti
Schopnosť sebamotivácie
Zodpovednosť
Systematickosť a precíznosť
Dynamickosť
Asertivita
Flexibilita

Predchádzajúca skúsenosť s telemarketingom je výhodou, nie však podmienkou. Anglický jazyk výhodou. MS Office na užívateľskej úrovni.

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1639933  Dátum zverejnenia: 16.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou