Skladník

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 32, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Selektovanie náhradných dielov
- Objednávanie náhradných dielov u dodávateľov
- Príjem a výdaj tovaru
- Udržiavanie skladových zásob
- Sledovanie základných parametrov skladu
- Vykonávanie inventúr a priebežná údržba skladu
- Predaj náhradných dielov zákazníkom (pultový predaj)
- Ostatné práce v sklade podľa požiadaviek

- Práca v stabilnej a neustále rastúcej spoločnosti
- Možnosť odborného rastu – práca v sklade, aj na predaji náhradných dielov
- Práca aj so zákazníkmi – komunikácia s ľuďmi
- Možnosť ovplyvniť svoje ohodnotenie každý mesiac

Ak spĺňate naše požiadavky, pošlite nám prosím svoj životopis.
Kontaktovať budeme len len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Precíznosť
- Ochota pracovať aj manuálne (uskladňovanie pneumatík)

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1615813  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou