Prijímací technik vozidiel do autorizovaného servisu

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 32, 851 04, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
zvyčajne 800 - 1400 EUR/mesiac, v závislosti od vytvoreného obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie vozidiel zákazníkov do servisu
• Odovzdávanie vozidiel zákazníkom zo servisu, spolu s konzultáciou
vykonaných a budúcich prác
• Kompletizuje zákazky ( vykonané práce a administratívne úkony s
tým spojené)
• Plánuje opravy, objednáva zákazníkov do servisu
• Selektuje náhradné diely a objednáva ich + pultový predaj
náhradných dielov
• Pripravuje ponuky a komunikuje ich so zákazníkmi
• Odovzdáva prijaté zákazky vedúcemu dielne (mechanikovi), v
súlade s plánovačom
• V prípade neprítomnosti vedúceho dielne riadi mechanikov v
• Objednávanie úkonov a komunikácia so subdodávateľmi (lak, odťah, STK...)
• Denná kontrola dodaných dielov a stavu jednotlivých zákaziek

- práca v úspešne rastúcej slovenskej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- premenlivá výkonnostná zložka vyhodnocovaná každý mesiac
- pravidelné odborné vzdelávanie

Chcete mať možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojej mzdy? Máte radi dobrý pocit z dobre vykonanej práce? Hľadáme nového člena do tímu našich servisných poradcov - prijímacích technikov. Tešíme sa na človeka, ktorý si chce zvyšovať svoje schopnosti pravidelnými školeniami. Ponúkame zodpovednú prácu a výsledky sú adekvátne odmenené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, zodpovednosť a profesionálne vystupovanie
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- výborné komunikačné zručnosti
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenia pre uspokojenie potrieb zákazníka
- obchodné zručnosti
- znalosť cudzieho jazyka - anglického alebo nemeckého je výhodou
- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii je výhodou

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1409041  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zvyčajne 800 - 1400 EUR/mesiac, v závislosti od vytvoreného obratu