Prijímací technik

Autopolis, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 32, 851 04, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 1400 EUR/mesiac, v závislosti od vytvoreného obratu / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie vozidiel zákazníkov do servisu
• Odovzdávanie vozidiel zákazníkom zo servisu, spolu s konzultáciou
vykonaných a budúcich prác
• Kompletizuje zákazky ( vykonané práce a administratívne úkony s
tým spojené)
• Plánuje opravy, objednáva zákazníkov do servisu
• Selektuje náhradné diely a objednáva ich + pultový predaj
náhradných dielov
• Pripravuje ponuky a komunikuje ich so zákazníkmi
• Odovzdáva prijaté zákazky vedúcemu dielne (mechanikovi), v
súlade s plánovačom
• V prípade neprítomnosti vedúceho dielne riadi mechanikov v
• Objednávanie úkonov a komunikácia so subdodávateľmi (lak, odťah, STK...)
• Denná kontrola dodaných dielov a stavu jednotlivých zákaziek

- práca v stabilnej slovenskej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- premenlivá výkonnostná zložka vyhodnocovaná každý mesiac
- pravidelné vzdelávanie

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou. V prípade záujmu o danú pozíciu, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, zodpovednosť a profesionálne vystupovanie
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- výborné komunikačné zručnosti
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenia
pre uspokojenie potrieb zákazníka
- lojalita
- obchodné zručnosti
- znalosť cudzieho jazyka - anglického alebo nemeckého je výhodou
- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii je výhodou

Hlavnou náplňou činnosti firmy je predaj nových motorových vozidiel, náhradných dielov, príslušenstva a poskytovanie kompletného záručného a pozáručného servisu vozidiel značiek HYUNDAI a FORD a zároveň aj kúpa a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky. Základnými princípmi našej spoločnosti sú serióznosť, individuálny prístup a vysoká profesionalita.
V súčasnosti je naša spoločnosť na popredných miestach v oblasti predaja vozidiel na Slovensku. AUTOPOLIS má najväčší showroom HYUNDAI na Slovensku, a to na Panónskej ceste 32 v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOPOLIS, s.r.o.
Panónska cesta 32
851 04 Bratislava
ID: 1409041   Dátum zverejnenia: 23.9.2016