Predajca automobilových dielov/Pracovník na pobočke - Banská Bystrica

AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac900 € + 100 € osobné ohodnotenie + odmeny za plnenie úloh a plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná práca je na pobočke v Banskej Bystrici
- predaj sortimentu náhradných dielov a príslušenstva, pre automobily a motocykle,
- odborné poradenstvo a obsluha zákazníkov
- starostlivosť a rozvoj existujúcich zákazníkov
- vyhľadávanie a akvizícia potencionálnych zákazníkov v danom segmente
- technická a cenová tvorba ponúk
- prezentácia informácii o spoločnosti a produktoch

- služobný telefón
- služobné vozidlo
- notebook /tablet/
- zaškolenie
- možnosť odborného a profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

odborný predajca autodielov je výhodou, znalosť programu Nextis je výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodný talent
- technické cítenie
- perfektné komunikačné a prezentačné schopnosti
- ovládanie MS Office
- bezúhonnosť
- flexibilita

Ponúkame istoty stabilnej spoločnosti s európskym zázemím v oblasti predaja a distribúcie autodielov a servisnej techniky úzko spolupracujúcej s najväčšími dodávateľmi pre automobilový priemysel ako sú spoločnosti MONROE, MA*FRA, Bosch, , SKF, Castrol, SHELL, MOBIL, Mann, TRW, LUCAS atď.. Sme autorizovaným predajcom kompletného sortimentu THULE v Banskej Bystrici a Prievidzi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4781387  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac