Predajca nových vozidiel

AUTONOVA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
1.6.2014
600 - 1000 EUR/mesiac, Základný plat + motivačné odmeny závislé na výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníka v autosalóne
- vyhľadávanie a oslovovanie zákazníkov mimo predajne
- analýza potrieb zákazníka, prezentácia vozidiel, prezentačné jazdy
- cenová ponuka a predaj vozidla a príslušenstva
- ponuka a predaj produktov leasingu a poistenia
- návrh marketingových aktivít, ich relizácia
- starostlivosť o skladové a predvádzavie vozidlá
- administratíva obchodov, skladu a ekonomiky

- práca v ekonomicky silnej a stabilnej spoločnosti
- technické, odborné a personálne zázemie najväčšieho predajcu a servisu vozidiel v širokom regióne
- profesionálny rast, školenia, vedenie, koučing
- motivačná mzda závislá na výkonoch
- sociálna podpora zamestnancov
- služobný telefón
- služobné vozidlo /pre služobné účely, v prípade plnenia plánu predaja i na súkromné účely/

Hľadáme aktívneho a iniciatívneho človeka s príjemným vystupovaním, marketingovým myslením a so základnými obchodnými zručnosťami, ktorý sa chce realizovať v lukratívnom obchode s autami. Hľadáme aj začínajúceho obchodníka, ktorému pomôžeme k rýchlej adaptácii v automobilovej branži. Veríme, že úspech firmy je daný úspechom jej zamestnancov.

Svojmu kolegovi poskytneme literatúru, elektrnické materiály a informačné technológie pre vzdelávanie. Vyšleme ho na technické i obchodné školenia a pomôžeme mu k rýchlej adaptácii v našej firme. Veríme, že úspech firmy je daný úspechom jej zamestnancov.

Ak sa chcete podieľať na našom úspechu, na uvedenú mailovú adresu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a fotografiu tváre.

Výberové konanie pozostáva z výberu zo životopisov, štruktúrovaného pohovoru a výberu so simuláciou obchodných situácii. Výber vykonáva Ing. Juraj Sopko, externý poradca spoločnosti, komunikujte preto výlučne s ním.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí na základe životopisu, spĺňajú požadované kritériá. Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technika, automobily, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia v automobiloch – značkách a modeloch
- technická znalosť vozidiel – základné princípy fungovania techniky a elektroniky vozidla
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- komunikatívnosť a vyjednávacie schopnosti
- obchodné zručnosti
- základy marketingu
- vysoká orientácia na zákazníka

Spoločnosť AUTONOVA, s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisom vozidiel značky Škoda, Seat, Cupra, Hyundai a Ford. Je najväčším poskytovateľom komplexných automobilových služieb v širokom regióne so širokým spektrom štandardných ale aj doplnkových služieb motoristom.
Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.
AUTONOVA, s.r.o. je autorizovaný partner na likvidáciu škôd a opravy vozidiel po nehodách s dodržaním aktuálnych postupov opráv podľa pokynov výrobcu pre poisťovne Allianz, Generali, Uniqa, Union a ČSOB poisťovňa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1713971  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac, Základný plat + motivačné odmeny závislé na výkone