Head of PROJECT DEPARTMENT

Autoneum CZ s.r.o.

Místo práce
Hnátnice, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Autoneum CZ s.r.o., závod Nástrojárna Hnátnice je součástí švýcarského koncernu Autoneum . Naší specializací jsou zejména GMT – nástroje, nástroje na lisování ocelového nebo hliníkového plechu, pěnové nástroje a nástroje pro výrobu akustických a kobercových dílů do automobilů. Spolupracujeme s automobilkami jako je Audi, BMW, Škoda-Auto, Porsche, Rover ..... 95% naší produkce je vyváženo do zemí západní Evropy.

Hledáme zkušeného manažera, který je ochoten a připraven převzít odpovědnost za vedení oddělení projektového managementu.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v některém ze strojírenských popř. technických oborů.
- praxi v jednání se zákazníky
- dobré komunikační schopnosti
- velmi dobrá znalost Aj slovem i písmem, Nj výhodou
- zkušenosti v obdobné pozici ze strojírenského podniku podmínkou
- ochotu cestovat

Místo výkonu práce: Hnátnice /7 km od Ústí nad Orlicí směrem Letohrad/

Nabízíme:

- zodpovědnou práci na zakázkové výrobě pro zahraniční jednotky koncernu Autoneum
- projednávání zakázek se zákazníky, vyjasňování požadavků, obhajování cen - vše v cizím jazyce - denní komunikace
- vedení průběhu projektu až po dodání zákazníkovi
- vedení 11ti členného týmu
- výjezdy do zahraničí
- bohatý program zaměstnaneckých výhod /týden dovolené navíc, příspěvek na aktivní využití prac. doby až 9600,- ročně, jazykové kurzy interní i externí, příspěvek na sportovní vyžití, příspěvek na penzíjní připojištění .../
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Potřebujete více informací?

Zašlete svůj životopis v ČJ a v cizím jazyce a kontaktujte nás:
Autoneum CZ s.r.o., Nástrojárna Hnátnice
561 01 Hnátnice
Šárka Řeháková - personální odd., tel. 465 515 203, mobil 724 226 388, fax.: 465 515 247,

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2810464  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.