Konstruktér CAD

Autoneum CZ s.r.o.

Místo práce
Hnátnice, Česká republika, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specializací Nástrojárny Hnátnice jsou zejména GMT – nástroje, LFT – nástroje na lisování ocelového nebo hliníkového plechu, pěnové nástroje a nástroje pro výrobu akustických dílů do automobilů. Spolupracujeme s automobilkami jako je Audi, BMW, Škoda-Auto, Porsche, Rover ..... 95% naší produkce je vyváženo do zemí západní Evropy. Nabízíme uplatnění strojaři, který je ochoten naplno pracovat a využít svých tvůrčích schopností a nápadů.

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání v některém ze strojírenských oborů
- znalost konstruování v některém ze 3D programů /CATIA, Unigraphics/
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
- zájem o konstrukční práci a aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji

Místo výkonu práce: Hnátnice /5 km od Ústí nad Orlicí směrem Letohrad/.

Nabízíme:

- samostatnou práci na projektech pro zahraniční jednotky koncernu Autoneum
- špičkové technické zázemí (pracovní stanice IBM, videokonference, datové spojení ISDN)
- každá zakázka je originálem
- možnost zdokonalení se v cizím jazyce při kontaktu se zákazníky
- zaměstnanecké výhody
- příspěvěk za aktivní využívání pracovní doby, týden dovolené navíc, příspěvek na relaxaci a rekreaci, stravenky, penzíjní připojištění......

Tato pozice mě zajímá, co mám udělat?

Zašlete svůj životopis, popř. volejte o bližší informace na níže uvedená tel. čísla:
Nástrojárna Hnátnice, 561 01 Hnátnice Šárka Řeháková - personální odd., tel. 465 515 203, mobil 724 226 388, fax.:465 515 247,

CustomerCategory

hnatnice

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2103022  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.