Inžinier kvality pre produkt/proces

Automotivegroup SK s.r.o.

Miesto práce
Niklova 56, 926 01 Sereď, okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a organizuje auditorov výroby pre oblasť vstupného materiálu a produktu
- riadi a sleduje nakladanie s nezhodným výrobkom/dielom , resp. vstupným materiálom/komponentom
- riadi evidenciu vyradených dielov/výrobkov, prijíma opatrenia na ich znižovanie
- v spolupráci s oddelením logistiky zabezpečuje včasné vrátenie reklamovaných materiálov dodávateľom
- koordinuje triedenie, evidenciu a vyhodnotenie reklamovaných výrobkov/dielov vrátených zákazníkom,
- riadi, koordinuje a udržiava systém 8D, ako nástroj pre riešenie problémov kvality a prevencie
- eviduje problémové listy a evidenčnú kartu nápravného/preventívného opatrenia
- navrhuje zmeny vedúce k zlepšeniu kvality, produktivity a efektívnosti
- riadi a vypracováva vizuálny manažment kvality pre oblasť produktu a procesu
- je kontaknou osobou vo vzťahu k dodávateľom a zákazníkom v oblasti riadenia kvality
koordinuje proces zavádzania zmien a nových výrobkov v spolupráci s technológom
- riadi systém SMRR a quality Alert dodávateľom, vzorkuje dodávateľa
- v prípade potreby zabezpečuje externé laboratórne testy materiálov od dodávateľov
- zabezpečuje kalibráciu a evidenciu meradiel a nástrojov v rámci spoločnosti
- v spolupráci s technológom prijíma a uplatňuje nápravné a preventívne opatrenia vo výrobe
- spolupracuje pri tvorbe postupov kontroly a pracovných postupov pre zamestnancov na oddelení kvality
- vypracováva Plán kontroly a riadenia a spolupracuje na tvorbe FMEA

- stravné lístky
- príspevok na rekreačné a športové podujatia
- nožnosť vzdelávania sa v AJ
- ročné odmeny
- príspevok pri životných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevné, textilné, technologické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť ISO 9001:2008 alebo ISO TS 16 949
Znalosť štatistických metód v kvalite
Znalosť vyhodnocovania kvality
Znalosť riadenia reklamácí -8D Reportu, upozornení a hodnotení dodávateľov
Znalosť procesu nakladania s nezhodným výrobkom/materiálom
Znalosť vzorkovania (PPAP/VDA 2)
Znalosť APQP/VDA 4.3
Znalosť FMEA, Plán kontroly a riadenia
Znalosť metrologickej legislatívy – zákon č. 142/2000 Z.z., MSA
Znalosť RaR analýzy
Znalosť riadenia dokumentov, meradiel
výhodou

Priemyselne strihanie a šitie textilnych sucasti pre automobilovy priemysel

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3006810  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou