Executive assistant to GM

Automotive výroba

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1600-1800,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude komplexná zodpovednosť za chod kancelárie riaditeľa spoločnosti, koordinovanie jeho dennodenných aktivít a zodpovednosť za naväzujúce úlohy a činnosti,
- Plánovanie a organizovanie pracovných stretnutí a porád generálneho riaditeľa,
- Príprava interných smerníc a delegovanie úloh pre manažment,
- Koordinácia jednotlivých zadaných projektov v spolupráci s riaditeľom a ďalšími oddeleniami spoločnosti,
- Organizácia zahraničných pracovných ciest najmä pre riaditeľa a časti manažmentu,
- Riešenie bežnej korešpondencie (evidencia dokumentov, triedenie záznamov),
- Organizácia pracovných návštev klientov a hostí spoločnosti,
- Príprava podkladov a prezentácií,
- Zabezpečenie tlmočníckych služieb resp. samotný preklad dokumentov,
- Zodpovednosť za meteriálovo-technické zabezpečenie administratívnych priestorov spoločnosti,
- Organizácia firemných aktivít, teambuildingov, reprezentačných večierkov a pod.

- 13. plat,
- Mesačné výkonnostné odmeny,
- Príspevok na stravovanie nad zákonný rámec,
- Ročná valorizácia platov,
- Jazykové a odborné kurzy,
- Príspevok na dopravu,
- Príspevky na životné a pracovné jubileá, pri uzavretí sobáša,
- Príspevky na podporu zdravia,
- Firemné a športové akcie,
- Možnosť čerpania nadčasov ako náhradné voľno.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- Reprezentatívne vystupovanie, profesionálny prístup
- Skúsenosť s prácou na obdobnej pozícií v prostredí medzinárodnej spoločnosti minimálne 3 až 5 rokov,
- Anglický jazyk na výbornej komunikačnej úrovni,
- Znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou,
- Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti,
- Schopnosť pracovať samostatne, zodpovedný prístup k plneniu zadaných úloh,
- Výborný time-management a organizačné zručnosti,
- Schopnosť zvládať stresové situácie, riešiť ad-hoc problémy.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive
ID: 3021338  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-1800,- EUR