Autolakýrnik / prípravár, plat do 1700 € mesačne v čistom

Autolak Ro-Jo

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím ...

Hlavná náplň práce:
- striekanie osobných vozidiel pre značkové autoservisy
- striekanie dielcov na nákladné automobily
- príprava vozidiel do laku (brúsenie, tmelenie, lepenie)
- leštenie - dolešťovanie po lakovaní
- uchádzač nemusí ovládať všetky tieto pracovné úkony

Individuálne platové podmienky podľa vykonávanej pozície
odborník lakýrnik - výhodnejšie platové podmienky
spresnenie platových podmienok po osobnom dohovore
príspevok na ubytovanie a cestovanie
v prípade živnostníkov plná úhrada odvodov na zdravotné a sociálne poistenie
možnosť brigádovania aj popri vašom doterajšom zamestnaní
kompenzácia dochádzania z väčšej vzdialenosti zahrnutá do času práce

Možnosť skrátenej pracovnej doby, resp. práce len v určité dni v týždni podľa dohody, mimo víkendov (krátky/dlhý týždeň), možnosť brigády popri zamestnaní.

Kontaktovať nás môžete telefonicky, mailom, je nutné zaslať životopis.
Nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autolakýrnik

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopný tímovej spolupráce
- zaučený, schopný samostatnej práce, prax v odbore, zodpovedný prístup k práci a k detailnému prevedeniu,
- vyučený v odbore - aj bez praxe
- u lakýrnika požadujeme schopnosť finálneho striekania
- požadovaná prax v oblasti autolakovníckych prác výhodou

firma pôsobiaca v autolakovníctve 22 rokov
firma sa zameriava hlavne na zmluvné lakovanie osobných a nákladných vozidiel pre viaceré značkové autoservisy

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 285941  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2000€