Autolakýrnik, autolakovač, prípravár

Autolak Ro-Jo

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1700 EUR/mesiac + príplatky k platu od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:
- striekanie osobných vozidiel pre značkové autoservisy
- striekanie dielov nákladných automobilov
- príprava vozidiel do laku (brúsenie, tmelenie, lepenie)
- leštenie - dolešťovanie po lakovaní

Individuálne platové podmienky podľa vykonávanej pozície
odborník lakýrnik - výhodnejšie platové podmienky
spresnenie platových podmienok po osobnom dohovore

Možnosť skrátenej pracovnej doby, resp. práce len v určité dni v týždni podľa dohody, mimo víkendov (krátky/dlhý týždeň).

Kontaktovať nás môžete telefonicky, mailom, je nutné zaslať životopis.
Nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autolakýrnik

Počet rokov praxe

3

- zaučený, schopný samostatnej práce, prax v odbore, zodpovedný prístup k práci a k detailnému prevedeniu,
- u lakýrnika požadujeme schopnosť finálneho striekania na profesionálnej úrovni
- požadovaná prax v oblasti autolakovníckych prác nutná

firma pôsobiaca v autolakovníctve 20 rokov
firma sa zameriava hlavne na zmluvné lakovanie pre viaceré značkové servisy

bližšie informácie o nás: www.lakovanie-aut.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Autolak Ro-Jo, Róbert Časný
Blagoevova 6, 851 04 Bratislava
Prevádzka: Senec, Boldocká 201, areál PD

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 285941   Dátum zverejnenia: 23.11.2016