Lakovník/ lakovač

AutoLak MH, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
Termín nástupu
15.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie).Lakýrnické práce (príprava a aplikácia farieb a lakov).Korekcia nedostatkov v súlade s technologickými postupmi (ktoré vznikli pri lakovaní).

Možnosť opravy vlastného auta za zamestnanecké ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Lakýrnik/prípravár

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť
Praktické a technické myslenie
Presnosť a precíznosť
Samostatnosť a zodpovednosť
Koncentrácia pozornosti

Spoločnosť AutoLak MH,s.r.o. vznikla v roku 2013. Poskytujeme komplexné opravy karosérii a laku vozidel všetkých značiek. Garantujeme vysokú kvalitu lakovania prostredníctvom značkových a vysoko odolných farieb. Poškodené diely automobilov upravujeme najmodernejšími technológiami s maximálne profesionálnym prístupom. Kvalita a spokojnosť je zaručená profesionálnou prípravou. Lakovanie osobných automobilov vykonávame komplexne a naši zákazníci si u nás nechávajú lakovať aj celé osobné automobily. Naším zákazníkom ponúkame okrem lakovania aj klampiarske práce,pneuservis a polepy. Sme zmluvným pertnerom poisťovní Uniqa a Generali. Riešime opravu vozidiel po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2904463  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1100