Можливість для людей з України

Čašník/ čka

Autokomplexx group, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté piesky, Bratislava
Termín nástupu
April 2024
1 600 EUR/mesiacTvoj plat pozostáva z dvoch zložiek fix + bonusy z predaja, plus tringelty ktoré závisia od tvojej šikovnosti, ale zároveň netvoria súčasť výplaty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- privítanie a usadenie hostí

- objednávanie hostí

- vynášanie jedál a debarasovanie

- príprava nápojov

- udržiavanie čistoty prevádzky

- možnosť využívať služby spoločnosti za zamestnanecké zľavy

- možnosť využívať vzdelávací program spoločnosti

- možnosť využiť firemné ubytovanie

- pravidelné teambuildingové aktivity

- spolupráca s uznávanými  odborníkmi v obore

Práca v pripravovanom Talianskom bistre. Ak ťa naša ponuka zaujala pošli nám svoju fotografiu spojenú s pracovníci skúsenosťami a prípoj krátky text prečo by sme si mali vybrať práve teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a cieľavedomosť

- chuť učiť sa nové veci

- zápal pre gastro, obzvlášť s talianskym zameraním

- čistotnosť

- schoonosť pracovať v tempe

- nezľakneš sa sociálnych sietí a práce snimi

- schopnosť pracovať v kolektíve

Spoločnosť fungujúca na trhu 3 roky, zaoberajúca sa dovozom, renováciou, detailným čistením a servisom vozidiel, prevádzkovaním obchodu s autokozmetikou a doplnkami pre automobily, prevádzkovaním gastro prevádzok a food trucku, prevádzkovaním thajského masérskeho salónu, organizovaním verejných podujatí prevažne s motoristickým a gastronomickým zameraním

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4796323  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac