Dispečer - Servisný Koordinátor

Autoklub Slovakia Assistance s.r.o.

Miesto práce
Bosákova 12, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiac- príplatky za prácu v noci, počas víkendov a sviatkov - koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia pomoci vodičom na Slovensku a v Európe

- komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom telefónu, e-mailom

- posúdenie situácie, výber najvhodnejšieho riešenia pri zabezpečení pomoci

- riadenie a organizovanie činností mechanikov cestnej a odťahovej služby

- sledovanie priebehu prípadu od začiatku až po jeho ukončenie

- komunikácia so zahraničnými klientmi v anglickom alebo nemeckom jazyku

- písomná a telefonická komunikácia so zahraničnými partnermi v anglickom jazyku

- spracovávanie a vedenie predpísanej písomnej dokumentácie k vývoju prípadu

- práca na zmeny (12 hod., práca v noci)

- práca v medzinárodnom prostredí

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

- pitný režim nad rámec zákona

- prenájom vozidiel za zvýhodnené ceny

- multisport karta

- asistenčné služby vykonávané spoločnosťou, sú poskytované zamestnancom zdarma

- stabilná práca v mladom, dynamickom kolektíve

Ak Vás táto pracovná ponuka oslovila, budeme radi, ak na uvedenú mailovú adresu zašlete svoj štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania, v predmete správy uveďte názov pozície "DISPEČER/ KA".

Zároveň Vás prosíme o zaslanie súhlasu so spracovávaním Vašich osobných údajov, t.j. v žiadosti uveďte nasledovný text: „Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z.“

Odpovedať budeme uchádzačom vybraným do užšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prozákaznícka orientácia

- komunikatívnosť

- spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť

- vysoké pracovné nasadenie

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o., člen FIA (FEDERATION INTERNATIONAL DE L´AUTOMOBILE – Medzinárodná automobilová federácia), je zameraný na poskytovanie služieb motoristom v núdzi.

V Slovenskej republike je výhradným zmluvným partnerom najväčšej európskej asistenčnej spoločnosti ARC EUROPE, ktorá v celoeurópskom meradle zabezpečuje služby pre motoristov mnohých významných značiek. Disponuje moderným call centrom vybaveným progresívnou technológiou, ktorá umožňuje poskytovať služby motoristom na vysokej profesionálnej úrovni. Tím spoločnosti je tvorený profesionálmi, ktorí sú jazykovo a odborne vybavení tak, aby mohli poskytnúť pomoc slovenským a zahraničným motoristom v akejkoľvek núdzovej situácii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Štefucová
E-mail: poslať životopis
ID: 2330170  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac