Medzinárodný vodič

AUTODOPRAVA KRIŽAN s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na vnútroštátnu a aj medzinárodnú nákladnú dopravu na sólo vozidlo do 12 ton, a tiež aj vodiča na súpravu do 24 ton s min. 1-ročnou praxou v MKD, požadujeme všetky potrebné doklady, serióznosť, spolahlivosť a flexibilitu, ochotu pracovať, slušné vystupovanie a jednanie, najlepšie z okolia Nových Zámkov. Ponúkame slušné finančné
ohodnotenie , podrobnosti pri osobnom pohovore .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Dopravná firma ktorá je 23 rokov na trhu, vykonávame vnutroštátnu aj medzinárodnu nákladnú dopravu. Jazdíme A,D,F,B,CZ,H...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2529424  Dátum zverejnenia: 6.11.2017