Hľadáme vodičov MKD na EÚ

AUTODOPRAVA.GOČ, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prepráv v rámci EÚ (Slovensko, Česko, Nemecko, Benelux, Francúzsko)
- Prepravy sa realizujú 1- 2 týždňových turnusoch (45 hodinová prestávka sa vykonáva doma)
- vedenie nákladného vozidla, súprava: ťahač - náves(plachtový)
- realizovanie medzinárodných preprav v rámci EÚ
- jazda podľa predpisov 561/2006
- starostlivosť o zverené vozidlo

vozidlo euro 6, EEV, návesy klasické trojstranné rolovačky

Prepravy sa realizujú v rámci krajín EÚ, prevažne v krajinách Slovensko, Česko, Poľsko, Nemecko, Benelux, Francúzsko
Vozidlá sú návesové súpravy- Ťahače euro 6,5,3
- Návesy trojstranné rolovačky
Životopisy prosím posielať emailom prípadne sa telefonický kontaktuje na nižšie uvedených číslach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, časová flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť,
- platný doklad o zdravotnej spôsobilosti,
- platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti,
- vystavená karta vodiča do digitálneho tachografu,
- vystavená KKV je výhodou

Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou prepravou v krajinách EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1785510  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie na pracovnom pohovore