Vodič Tatra 815 fekal a dodávky

Autodiskont

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
uvedene v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodic Tatra 815 fekal a dodavky VP skupiny B,C, zaklady AJ,ADR-nie je podmienka,miesto prace Smolenice. Dodavka hlavne trasy SK,CZ,Madarsko a Europa sporadicky.Nastupny plat minimalna mzda+odmeny. Pracovny pomer na zaciatku Dohoda,po 3 mesiacoch HPP.

nastup ihned+dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C

Spoločnosť Autodiskont bola založená v roku 2010 za účelom autoparkového vybavenia pre rozličné spoločnosti.
Vďaka obchodným znalostiam, naša spoločnosť je schopná vyjednať minimálne 15% zľavu z nového vybraného vozidla akejkoľvek značky podľa individuálnych potrieb zákazníka, taktiež poskytujeme lízingový plán pre zákazníkov, vrátane poistných služieb.
Po niekoľkých rokoch, spoločnosť úspešne rastie a od roku 2012 sa dostávame na dopravný európsky trh, kde poskytujeme logistické a dopravné služby vrámci Európy.

Viac tu: http://autodiskont.webnode.sk/o-nas/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1815575  Dátum zverejnenia: 28.7.2014