Asistent - support obchodného oddelenia

AutoCont SK a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 príprava a spracovanie jednoduchých cenových ponúk
 príprava a kompletizácia dokladov k verejnému obstarávaniu
 vedenie jednoduchých projektov
 príprava jednoduchých obchodných zmlúv
 vedenie pokladne /hmotná zodpovednosť/
 evidencia dochádzky a pošty
 ostatné bežné pracovné činnosti podľa požiadaviek obchodného tímu a riaditeľa

-individuálny rozvoj, školenia
-možnosť osobnostného aj profesionálneho rastu,
-motivujúce finančné ohodnotenie,
-systém zamestnaneckých benefitov: (príspevok na stravovanie, zľavy na IT produkty, firemné akcie, firemná tarifa aj pre súkromný telefón).

Svoje životopisy posielajte e-mailom na alena.kostolanska@autocont.sk, spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

 prax na pozícii asistentky min 3 roky

AutoCont SK dodáva tovar, služby a riešenia v oblasti infokomunikačných technológií od roku 1990.

K rýchlemu rozvoju v prvých rokoch prispela distribúcia a servis kancelárskej techniky, priame obchodné partnerstvá so silnými značkami a budovanie obchodnej a servisnej siete na celom Slovensku. Zároveň sa spoločnosť zamerala na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu.

Systematické a dlhodobé budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a premyslená vnútorná organizácia firmy priniesli vo výsledku fakt, že AutoCont SK je spoľahlivým a osvedčeným dodávateľom infokomunikačných technológií, programových aplikácií, vlastných riešení a outsourcingu.

AutoCont SK je súčasťou AutoCont Holdingu, do ktorého ďalej patria AutoCont CZ - v súčasnej dobe najväčší a najvýznamnejší český súkromný dodávateľ informačných a komunikačných technológií a najväčší dodávateľ CAD riešení Autodesk v Českej republike firma CAD Studio. AutoCont Holding zamestnáva spolu približne 1 000 zamestnancov.
Spoločnosť na Slovensku zamestnáva 140 pracovníkov v šiestich lokalitách - pobočkách. V roku 2014 dosiahla obrat 37 584 tis. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730947   Dátum zverejnenia: 20.9.2016