Účtovníčka

AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- kontrola vystavených faktúr a príprava podkladov pre výkazy DPH
- kontrola prijatých faktúr a príprava podkladov k daňovému priznaniu DPH a Kontrolnému výkazu
- účtovanie pokladne
- účtovanie interných dokladov
- skladová evidencia a evidencia majetku
- vyúčtovanie tuzemských a zahraničných pracovných ciest
- príprava platieb dodávateľom a účtovanie bankových výpisov
- príprava podkladov pre audit, spolupráca s audítorskou spoločnosťou
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení vnútropodnikových
účtovných a administratívnych záležitostí

- práca v stabilnej firme
- zamestnanecké zľavy

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Svoje profesijné životopisy prosíme zaslať mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovedný prístup k práci
- časová flexibilita v prípade potreby
- analytické myslenie, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o. sa zaoberá záručným a pozáručným servisom, klampiarskymi a lakovníckymi prácami pre vozidlá značky ŠKODA, Seat, VW, VW Úžitkové vozidlá, Audi, Ford a SEAT a tiež predajom automobilov ŠKODA, VW, VW Úžitkové vozidlá, Ford a predajom jazdených vozidiel Das WeltAuto. Okrem toho ponúka kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a príslušenstva daných značiek.

www.autocomodex.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1824201  Dátum zverejnenia: 24.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou