Účtovník/Účtovníčka

AUTOCENTRUM MARS s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 91, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva bez spracovania miezd
- príprava podkladov, spracovanie a vyhotovenie DPH, KV, DPPO
- starostlivosť o zverenú účtovnú agendu v dohodnutom rozsahu
- interná administratíva

- práca v stabilnej spoločnosti a príjemnom kolektíve
- možnosť školení a ďalšieho vzdelávania
- pravidelné konzultácie s daňovým poradcom

Prosíme zaslať životopis s Vašimi kontaktnými údajmi a motivačný list na e-mail: [email protected]. O termíne pohovoru budú vybraní účastníci telefonicky informovaní. Ostatným sa ospravedlňujeme, ale nebudeme ich kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- pracovitosť a dôslednosť pri spracovávaní pridelenej agendy
- serióznosť, lojálnosť
Ak máte s podvojným účtovníctvom aspoň základné skúsenosti ako pomocný účtovník/pomocná účtovníčka v praxi a viete, že Vás táto práca baví a chcete sa v nej uplatniť a rozvíjať svoje znalosti, neváhajte a kontaktujte nás. V našej spoločnosti máte možnosť odborného doškolenia.

Spoločnosť Autocentrum je jeden z najväčších nezávislých autoservisov v Bratislave, zameraný na správu vozových parkov, opravy havarovaných vozidiel a mechanické opravy motorových vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2210172  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou