Automechanik

AUTOCENTRUM MARS s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 91, Bratislava
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou. Základná mzda+zložka podľa odpracovaných NH.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikovanie porúch, rýchloservisné práce, výmeny častí náprav, opravy brzdových systémov, periodické prehliadky, pneuservis, meranie a nastavenie geometrie...

Férové platové podmienky, stravné lístky, pohodový kolektív, pekná veľká dielňa, kvalitné vybavenie a kopec práce aby ste si mohli veľa zarobiť.

Kľudne volajte ak sa Vám nechce písať na 0908/725 797 p. Pauer alebo prípadne zašlite stručný životopis s Vašimi kontaktnými údajmi na uvedený e-mail: [email protected] . Určite sa ozveme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s opravami motorových vozidiel podmienkou, práca s diagnostickým zariadením výhodou. Kladieme dôraz na odborné predpoklady a chuť efektívne pracovať. VP skupiny B podmienka.

Spoločnosť Autocentrum je jeden z najväčších nezávislých autoservisov v Bratislave, zameraný na správu vozových parkov, opravy havarovaných vozidiel a mechanické opravy motorových vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1366353  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou. Základná mzda+zložka podľa odpracovaných NH.