Automechanik

Autocentrum Zachar, s.r.o.

Miesto práce
Malženice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame post Automechanika v našom Špecializovanom pracovisku Autocentrum Zachar. Dôležité! : Je Potrebné aby si mal skúsenosti v oblasti opráv a údržby vozidiel. Potrebná úspešná minimálna prax 5rokov. Musíš hovoriť Slovensky.

Oznámime pri konzultácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické a Automobily

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnoť a schopnosť príjmania nových vedomostí. pozri popis našej spoločnosti.

Spoločnosť Autocentrum Zachar vznikla v roku 2010. Jej sídlom je obec Malženice v Trnavskom okrese, kde pracuje vo vlastných priestoroch na ploche 8 000 m2. Hlavnou činnosťou je servis motorových vozidiel a predaj nových a jazdených vozidiel. Poskytuje servis a opravy motorových vozidiel ako aj predaj prémiových vozidiel z radov napr. Ferrari, Bentley. Spoločnosť je zameraná na dodávanie kvalitných služieb zákazníkom po celom Slovensku aj v zahraničí. Pre pracovníkov vytvára podmienky na hladké fungovanie, poskytuje školenie a podporuje zvyšovanie ich životnej úrovne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2933239  Dátum zverejnenia: 14.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac