Asistent predaja - Part -time

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
8,2 EUR/hod.8,2€ /h + víkendové príplatky + prípadné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si privyrobiť a máte voľné víkendy? Máme pre vás job! Hľadáme na naše pobočky Asistenta predaja - Part -time

Čo vás u nás čaká:
• Operatívna podpora predajného tímu.
• Komunikácia so zákazníkmi a asistencia pri uzatváraní obchodov na pobočke.
• Prezentácia áut a realizácia skúšobných jázd.

• 8,20 € / hod., víkendové príplatky + prípadné provízie.
• Brigádu na víkendy (vhodné pre študentov alebo pri práci na smeny).
• Možnosť dlhodobej spolupráce.
• Plné zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné zručnosti a zmysel pre obchod.

• Ochotu pracovať vo vonkajšom prostredí.
• Vodičský preukaz skupiny B podmienkou.

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Klegová
E-mail: poslať životopis
ID: 4799362  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 8,2 EUR/hod.