Klientský poradca

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného úverového špecialistu, ktorý sa pridá k nášmu tímu a zohrá kľúčovú úlohu v poskytovaní finančných služieb našim zákazníkom.

Tvojou úlohou bude spracovanie zmlúv a úverov pre našich zákazníkov, s dôrazom na poskytovanie kvalitného poradenstva v oblasti financií. Nebudeš sa venovať aktívnemu vyhľadávaniu zákazníkov, ale budeš zodpovedný za riešenie potrieb našich klientov. Účasťou na rozvojovom programe ťa pripravíme na každú situáciu.

• Motivujúce platové ohodnotenie (1300-2000 Eur/mesačne)
• Možnost' kariérneho a osobného rastu v spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu v predaji automobilov
• Zvýhodnené produkty a služby, zl'avy u partnerov
• Teambuildingy a rôzne firemné akcie na lepšie spoznanie kolegov
• Zvýhodnené podmienky pri kúpe a predaji automobilu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie s maturitou máš vo vrecku
• Vyhovuje Ti pracovať' na smeny krátky/dlhý týždeň
• Máš schopnosť pútavo a zaujímavo komunikovať
• Vieš čítať medzi riadkami a rýchlo reagovať na potreby klienta
• Nechýba Ti obchodný duch
• Skúsenosti z predaja produktov alebo služieb sú veľkou výhodou

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Klegová
E-mail: poslať životopis