Administratívno obchodný/á špecialista / špecialistka

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného úverového špecialistu, ktorý sa pridá k nášmu tímu a zohrá kľúčovú úlohu v poskytovaní finančných služieb našim zákaznikom

• Nejedná sa o aktívny predaj a vyhľadávánie nových klientov
• Vyhotovenie zmlúv hotovostného predaja
• Uzatváranie PZP či Havarijného poistenia k predávanému vozidlu
• Príprava podkladov a riešenie predaja vozidel na splátky
• Komunikácia s úverovými spoločnosťami – z vlastnej kancelárie
• Práca s financiami

• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Možnosť ubytovania
• Kvalitné zaškolenie internými trénermi
• Benefitná karta
• Príspevok na multisport kartu
• Svojich kolegov spoznáš lepšie na teambuildingoch a rôznych firemných akciách
• Kariérny rast je pre nás samozrejmosťou
• Zvýhodnené podmienky pri kúpe a predaji automobilu v rámci benefitného systému
• Možnosť zapožičania vozidla
• Zľavy u partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Práca na krátky/dlhý týždeň (12 hod.zmena)
• Komunikačné , argumentačné, organizačné a predajné zručnosti
• Príjemné vystupovanie
• Práca s finančnou hotovosťou a citlivými údajmi -
nutnosť trestnej bezúhonnosti

• Pracovné nasadenie a časová flexibilita
• Skúsenosti s predajom nie sú podmienkou, vítame hlavne chuť do práce
• Znalosti práce s PC na pokročilej úrovni

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Klegová
E-mail: poslať životopis