Najväčší predajca ojazdených
áut v strednej Európe

Účtovník/čka

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov pre doplnenie nášho účtovníckeho oddelenia. Jedná sa o pracovný pomer na dobu určitú počas zastupovania materskej dovolenky (min. 3 roky).

  • zaujímavú a zodpovednú prácu
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru aj po návrate zastúpenej kolegyne
  • priebežné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu
  • prácu v mladom kolektíve a príjemné pracovné prostredie

Pošlite nám Váš životopis elektronickou formou, poštou prípadne faxom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

  • minimálne 2 roky praxe v tejto oblasti
  • znalosť slovenského legislatívy - účtovníctva podmienkou
  • schopnosť samostatného účtovania celej spoločnosti (pokladňa, fakturácia, bankové výpisy, časové rozlíšenie nákladov a výnosov, odhadné položky)
  • skúsenosti s účtovaním skladového hospodárstva, majetku a prípravou podkladov pre audit
  • základné znalosti DPH a daňovej sústavy
  • spoľahlivosť a zmysel pre detail, teamový duch

Panónska cesta 39
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3070126   Dátum zverejnenia: 25.7.2017