Výkupný technik - Poprad

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + % (800-1500,- netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád autá, si technicky orientovaný človek, ktorý je aj komunikatívny a prozákaznícky orientovaný? Hľadáme práve teba. Tak nečakaj a pošli nám svoje CV.

Tvojou dennou prácou na pozícii bude:
  • denne budeš sedieť jazdiť a obhliadať rôzne značky, modely áut - občas aj Maserati :), ktoré nám zákazníci chcú predať
  • budeš stále medzi ľudmi - team výkupu, pobočky aj so zákazníkmi
  • využiješ a zdokonalíš svoje obchodnícke vlohy pri argumentácii cien

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
  • samostatnú a zodpovednú prácu
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • motivačný bonus na základe dosiahnutých výsledkov
  • možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.
Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti
AUTOCENTRUM AAA AUTO, a.s., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Kladný vzťah k autám
  • veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny, atď.)
  • schopnosť identifikovať vady automobilov (mechanické, kozmetické - lakovanie)
  • analytické myslenie, príjemné vystupovanie
  • samostatnosť, odolnosť voči stresu
  • časová flexibilita a ochota cestovať medzi pobočkami
  • vysoké pracovné nasadenie

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 2984162  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + % (800-1500,- netto)