Špecialista zákazníckej linky so slovenčinou - Praha

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Panónska cesta 39, Bratislava
Termín nástupu
07.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Komunikácia jedine so zákazníkmi, ktorí sa na našu firmu sami aktívne obrátili a sami prejavili záujem o kúpu vozidla v AAA Auto – nikdy nevoláte cudzím ľuďom.
* Informovať našich zákazníkov o podmienkach predaja či vúkupu vozidiel.

* Hlavní pracovní pomer na dobu neurčitú
* Platové ohodnotenie: až 35 000,-Kč / mesačne (do 1300,- Euro)
* MOŽNOSŤ FIREMNÉHO UBYTOVANIA
* Rychly kariérny rast/ „Call centrum je liaheň talentov pre celú firmu.“
* Priateľský kolektív a neformálne prostredie
* Podpora nadriadeného od prvého dňa nástupu
* Prepracovaný systém osobného rozvoja / komunikačné a predajné znalosti apod..
* Firemné benefity: zľavy na služby a tovary, zvýhodnené firemné tarify na telefón na súkromné účely
* Prácu v modernom a novo zrekonštruovanom Call centre

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 24 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe.

Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme ...

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Panónska cesta 39
851 04 Bratislava
ID: 2827548   Dátum zverejnenia: 25.11.2016