Upratovačka

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 700- eur btto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pedantná na poriadok a všímate si všetky detaily? Pokiaľ si hľadáte novú prácu ako Upratovačka, neváhajte nás kontaktovať.
Náplňou práce na pozícii bude:
  • zodpovednosť za poriadok a čistotu v kanceláriách a priestoroch Autocentra
  • čistenie, leštenie a utieranie nábytku, vysávanie nečistôt
  • zametanie podláh, dlažieb a interiérových povrchov
  • čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb
  • výpomoc pri čistení, vysávaní a leštení vystavených automobilov
  • pracovný čas: krátky/dlhý týžden - 12.hod

  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • priateľský, dynamický kolektív

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené kritériá, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.

Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.
Zaslaním svojho životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť pracovať aj vonku
  • pedantnosť a zodpovedný prístup k práci
  • vysoké pracovné nasadenie
  • flexibilita

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 2716816  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 700- eur btto/mesiac