Predajca automobilov - Bratislava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec, Prešov, Michalovce

Autocentrum AAA Auto a. s.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Žilina, okres Trenčín, okres Nitra, okres Prešov, okres Michalovce
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1500 EUR/mesiac, odmeňovanie závislé od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete zarábať peniaze, ktoré budú záležať len na Vašich schopnostiach?
Sú auta Vašim veľkým koníčkom?
Spoločnosť Autocentrum AAA Auto povoláva do svojich radov (budúcich) profesionálnych predajcov automobilov.

Hlavná náplň práce na pozícii bude:
  • predaj jazdených automobilov
  • poradenstvo klientom
  • administratívne spracovanie podkladov

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • komplexné zaškolenie
  • prácu v mladom a dynamickom kolektíve
  • kariérny rozvoj a profesný rast
  • motivujúce platové ohodnotenie

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritériá, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu. Do predmetu žiadame uviesť názov pobočky, na ktorú reagujete.
Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • výborné predajné a komunikačné schopnosti
  • vysoké pracovné nasadenie a časová flexibilita – práca v smennom režime
  • časová a priestorová flexibilita
  • znalosť modelov a výbav automobilov - výhodou
  • vodičský preukaz skupiny B - podmienkou
  • skúsenosti s predajom nutné

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 2012382  Dátum zverejnenia: 12.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1500 EUR/mesiac, odmeňovanie závislé od výkonu