Technik pre detailné opravy automobilov - Bratislava/Budapešť

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Bratislava, Budapešť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Autá sú to, čo Vás bavi? Poznáte ich do najmenších detailov a viete ich opravovať? Príďte robiť to, čomu rozumiete a čo Vás baví do stabilnej spoločnosti s profesionálnym zázemím.
Čaká na Vás priateľský tým profesionálov vo firme, ktorá je jednotkou na trhu.
Náplňou práce na pozícii Technik pre detailné opravy automobilov bude:
  • lakovanie oderov od kamienkov, škrabancov, miešanie farieb, práca so štetcom a lokálne nástreky, zalešťovanie
  • opravy prasknutých čelných skiel, drobné opravy v interiéri - prepálené čalúnenie
  • zalešťovanie karosérie, krytov svetiel
  • použitie nového revolučného systému SMART REPAIR
Pracovník bude pracovať na dvoch miestach výkonu práce - Bratislava a Budapešť.

  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • mladý a dynamický kolektív
  • zaškolenie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
Ďakujem všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné,strojárske

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • minimálne ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
  • znalosť maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni
  • ochota cestovať medzi Bratislavou a Budapešťou
  • vysoké pracovné nasadenie
  • flexibilita- potreba cestovať medzi pobočkami
  • odolnosť voči stresu
  • precíznosť
  • manuálna zručnosť

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 1914917  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou