Absolventská prax - oddelenie Legal

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Panónska cesta 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
september 2014
Mzdové podmienky (brutto)
podľa podmienok absolventskej praxe-hradí úrad práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi tvoje hlavné pracovné povinnosti bude patriť:
  • podpora tímu spoločnosti v administratívnych prácach
  • scanovanie dokumentov
  • spracovanie reportov
  • podpora Legal tímu

  • získanie skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
  • práca v mladom, dynamickom kolektíve
  • možnosť osobného rastu
  • štart na tejto pozícií je ASAP

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku. Názov pozície uveďte do predmetu správy.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať kritéria absolventskej praxe. Kandidát musí byť registrovaný na Úrade práce v Bratislave a zároveň spĺňať podmienku absolventskej praxe t.j. (minimálna evidencia na ÚP 1 mesiace, vek do 24 rokov vrátane )

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO, a.s., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • kandidát musí byť registrovaný na Úrade práce v Bratislave a zároveň spĺňať podmienky absolventskej praxe t.j. (skončenie denného štúdia pred menej ako dvoma rokmi, žiadna predošlý TPP, minimálna evidencia na ÚP 1 mesiac, vek do 24 rokov vrátane )

  • príjemné vystupovanie
  • organizačné schopnosti
  • tímový hráč

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 1444775  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa podmienok absolventskej praxe-hradí úrad práce