Marketingový Špecialista

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Panónska cesta 39, 851 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného a samostatného človeka, ktorý bude mať na starosti zaistenie hladkého chodu oddelenia a bude zodpovedať za zverenú agendu vrámci Slovenskej republiky.
Hlavné zodpovednosti na pozícii:
  • plná zodpovednosť za prípravu a výsledky marketingových aktivít
  • spolupráca na tvorbe marketingovej stratégie
  • Každodenná spolupráca s obchodom, regionálne porady, denná osobná inšpekcia pobočiek SR
  • Úzka spolupráca s mediálnymi marketingovými manažérmi
  • Vypracovanie reportov
  • Sledovanie nákladov oddelenia
  • Realizácia nových projektov zvyšujúcich efektivitu a profitabilitu oddelenia

  • samostatná a zodpovedná práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným pôsobením
  • možnosť profesného rozvoja
  • vysoká podniková kultúra a priateľská atmosféra
  • motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • praktické skúsenosti na odbobnej pozícii v stredne veľkej spoločnosti min. 4 roky
  • výborné organizačné schopnosti, skúsenosti s project manažmentom
  • flexibilita
  • zvládanie stresu
  • komunikatívna osobnosť, vysoké pracovné nasadenie
  • tímový hráč, flexibilita, loajalita, odolnost voči stresu

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 1311253  Dátum zverejnenia: 6.3.2017