Prijímací technik - Výkupca

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia patrí v našom obore k tým najdôležitejším.
Vďaka dobrým Prijímacím technikom - výkupcom sme jednotkou na trhu. Na pozícii sa uplatní sebavedomá osobnosť, ideálne so skúsenosťami z automobilovej oblasti, zákazníckeho servisu alebo obchodu.

Náplňou Vašej práce bude výkup vozidiel od zákazníkov, testovacie jazdy a zišťovanie technického stavu vozidiel.
Autocentrum AAA Auto hľadá ľudí, ktorých bavia autá a vedia získané znalosti dokázať.

  • atraktívne platové ohodnotenie
  • profesionálny trojmesačný školiaci program
  • zaujímavá, rôznorodá práca
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • priateľský kolektív
  • možnosť kariérneho rastu z dôvodu expanzie spoločnosti

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate zadané kritéria, kontakujte nás zaslaním svojho profesného životopisu na uvedenú mailovú adresu.

Do predmetu prosím uveďte na ktorú pobočku reagujete.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

auto-moto

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu - ideálne z automobilovej oblasti (autoservis, požičovne áut, fleet management, leasingové spoločnosti) - veľkou výhodou
  • veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
  • časová flexibilita
  • proaktívny prístup
  • komunikatívnosť a zvládanie námietok
  • vzdelanie v auto moto segmente

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 1086222  Dátum zverejnenia: 8.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie