Obchodní zástupcovia BB a KE

AUTOACTIV s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Autoactive s.r.o., výhradný zástupca značky Kimicar na Slovensku, hľadá obchodných zástupcov pre regióny BB a KE na predaj autokozmetiky, autochémie a gastro/sanitárnej hygieny značky Kimicar.

Ponúkame
-flexibilné finančné ohodnotenie podľa výšky predaja
-individuálne motivačné prémie po dohode

Životopis s fotkou a krátky motivačný list posielajte na [email protected] (+421 903 72 22 50)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
-vlastné auto
-živnostnenské oprávnenie alebo s.r.o.
-komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
-skúsenosti s predajom výhodou

Autoactive s.r.o., výhradný zástupca značky Kimicar na Slovensku. Spoločnosť KIMICAR bola založená v roku 1981 za účelom výroby chemických prípravkov pre automobily, priemyselné použitie aj pre verejnosť. Už od prvých rokov svojej činnosti sa presadzuje vďaka schopnosti sledovať a uspokojovať najrôznejšie požiadavky trhu. Aj napriek relatívne krátku dobu existencie je možné ju považovať za jednu z najväčších talianskych firiem v tomto odbore, pretože je úplne sebestačná. http://www.autoactiv.sk/O-nas-a1_0.htm

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2944153  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou